Novinky


Online výuka

Koronavirus nám trochu pocuchal nervy a narušil výuku, ale my se odradit nenecháme. Všem studentům nabízíme lekce po Skypu nebo FB videochatu. Stejně jde hlavně o konverzaci, no ne? Tak si udělejte čajíček/kafíčko, pohodlně se usaďte (nejlépe v domácím oděvu), dejte si nohy nahoru and let’s speak English.

Nabízíme Business English

Moderní doba si žádá nejen ovládnutí běžné angličtiny, ale i angličtinu se zaměřením. A jelikož my jdeme s dobou, připravujeme pro vás hodiny Business English. Vy sami si pak určíte, jaká témata potřebuje probrat a do kolika hodin výuky budete investovat.

Pokračujeme i přes letní prázdniny!

Léto je skvělý čas na oprašování znalostí ať už na zahradě nebo u rybníka. Letní podvečer je také ideální pro hodinku anglické konverzace. Vyzvěte své přátele a přijďte si popovídat.

Připravujte se s námi na CAE.

Lekce jsou zaměřeny na procvičení všech dovedností nutných ke zkoušce (listening, speaking, grammar, vocabulary). Výuka je doplněna samostatnou domácí přípravou zaměřenou na opakování, reading a writing.

Materiály, které používáme, jsme doplnili o učebnice doporučené na stránkách British Council.

  • Objective CAE (CUP)
  • Common Mistakes at CAE (CUP)
  • CAE Practice Tests, New Edition 2008 (OUP)
  • CAE Practice Tests Plus New Edition 2008 (Pearson Longman)
  • CAE Gold Plus (Pearson Longman)

Další informace ke zkoušce naleznete na http://www.britishcouncil.org/czechrepublic-exams-cae.htm

IDEAS na Facebooku!

Pokud se chcete občas pocvičit, na našich fb stránkách najdete odkazy na videa a články, vysvětlení gramatiky, cvičení na slovní zásobu, novinky a mnoho dalšího.

Prázdniny v cizině?

Chystáte se na dovolenou v zahraničí? Nezapomeňte, že oproti klasickým kurzům angličtiny si u nás můžete objednat třeba jen dvě hodiny anglické konverzace, oprášit si své znalosti a v klidu odjet za novými zážitky.

Holidays

Výuka angličtiny pro děti od 7 – 12 let

Výuka probíhá individuálně nebo ve skupinkách max o 3 dětech.
Zaměřujeme se na základní konverzační obraty, slovní zásobu a později na základy gramatiky.
Vše probíhá hravou formou tak, aby děti získaly kladný přístup k angličtině.
Výuka je založena na opakování. Tak dětem vybudujeme dobré základy, na kterých budou moci dále stavět.

Dárkové poukazy na výuku angličtiny či němčiny:

Dárkové poukazy jsou skvělým vánočním dárkem pro všechny, kteří přemýšlí nad studiem cizího jazyka, ale nemohou se k němu odhodlat.

Výuka němčiny:

Využijte výhody našich inovativních metod i v němčině a domluvte se u našich sousedů. (300,- za hodinu, možnost docházet ve dvojicích nebo skupinkách)